אתר קק"ל לצעירים

בדרך אליכם: משאית ירוקה עם נטיעות

אי אפשר לצאת מהבית לנטיעות? אז הנטיעות יגיעו אליכם. המשאית הירוקה של קק"ל עוברת בכל רחבי הארץ ומביאה את הנטיעות (כמעט) עד הבית

מי שאוהב לציין את ט"ו בשבט בנטיעות, בשנה הנוכחית ייאלץ ככל הנראה לשנות תוכניות. מגפת הקורונה, הסגר והריחוק החברתי מאלצים אותנו לחגוג השנה קצת אחרת. אבל, אל דאגה, בקק"ל החליטו שעל נטיעות לא מוותרים, ואם הציבור לא יכול להגיע לשטחים הפתוחים כדי לטעת, השתילים והנטיעות יגיעו אליו.

נטיעות והפעלה מוזיקלית

נטיעות והפעלה מוזיקלית
שתילים ובמה ירוקה. צילום: עמוס לוזון, ארכיון הצילומים של קק"ל
המשאית הירוקה של קק"ל תעבור ברחבי הארץ מהצפון לדרום בכל השבוע של ט"ו בשבט, 24-29.1.2021, בין בתי חולים, בתי אבות, בסיסים צבאיים, הוסטלים, מרכזי קליטה, פנימיות, מרכזי ערים ומושבים ועוד... בכל מקום שבו תעצור, תיפתח במה ירוקה עם הפעלה מוזיקלית עם מיטב שירי ארץ ישראל ושירי ט"ו בשבט. מדריכי קק"ל שמלווים את המשאית יחלקו שתילים ושי צנוע לציבור, הכול בהתאם לנוהלי התו הסגול ושמירה על ריחוק חברתי.
"אנחנו מציינים השנה את חגיגות ה-120 להיווסדה של קרן קימת לישראל", אומרת לאה פדידה, מנהלת אגף קשרי ציבור בקק"ל. "עבורנו ט"ו בשבט הוא החג שלו אנחנו מחכים ומצפים כל השנה, כדי לברך ולהודות על הטבע היפה והעשיר שיש במדינת ישראל. החלטנו השנה בצל מגפת הקורונה להגיע ולחגוג עם הציבור הרחב את החג קרוב לביתם, לקיים את מצוות החג ולראות את החיוכים מבעד למסכות."

 

ואם תרצו, תוכלו גם לטעת דרך אתר האינטרנט, בנטיעה מקוונת. היכנסו לקישור»