אתר קק"ל לצעירים

יערות קהילתיים

היער הקהילתי הוא המקום שלכם לטפח את היער הסמוך לביתכם. מתאים לכם? בואו להכיר מקרוב את פרויקט היער הקהילתי של קק"ל, איך זה בדיוק עובד, מה הדבר דורש מכם ומה זה דורש מקק"ל והאם קיים יער מתאים בסביבה שלכם אותו תוכלו לאמץ. יער עזריקם, יער ראש העין ויער חורשים הם רק כמה דוגמאות ליערות קהילתיים מוצלחים שניתן למצוא בסביבה. בסך הכול יש היום בישראל 25 יערות קהילתיים! נו, עשינו לכם חשק ליער קהילתי משלכם?

היער שליד הבית

היער שליד הבית
יערות קהילתיים הם הטרנד הסביבתי של המאה ה-21! בואו ללמוד גם אתם על התופעה המבורכת הזו, שמקשרת בין הקהילה לסביבה, ואולי תחליטו ותשכנעו אחרים להפוך לחלק ממנה!
המשך...

מיירגזים את היער

מיירגזים את היער

אם טיילתם לאחרונה ביערות קהילתיים באזור ראש העין והבחנתם בתיבות קינון עם הכיתוב ירגזי, בטח שאלתם את עצמכם: מיהן אותן ציפורי ירגזי שזוכות ליחס מועדף ולדיור מוגן, ומהי הסיבה לכך? פרויקט תיבות קינון של קק"ל בשיתוף תושבי ראש העין והסביבה מיטיב עם היערות באזור

המשך...

של מי היער הזה?

של מי היער הזה?
יהל ערמי ואלון זרחיה, תלמידי כיתה ו', מדריכים ילדים ומבוגרים ביער ראש העין. טלילה ליבשיץ מקק"ל עוזרת לתושבי הנגב לפתח את יער עזריקם הקרוב לביתם ולשמור עליו. מהו בדיוק יער קהילתי? ולמה חשוב לטפח עצים ליד ביתנו?
המשך...

יום הולדת לפרויקט היער הקהילתי

יום הולדת לפרויקט היער הקהילתי
בטקס חגיגי שנערך במגדל העמק, צוינו שש שנים לפרויקט היער הקהילתי בעיר
המשך...

היער הקהילתי