אתר קק"ל לצעירים

סביבה

סביבה

עצרו לרגע והסתכלו סביב, מה אתם רואים? כדי להמשיך ולחיות על כדור הארץ עלינו לשמור עליו, לשמור שמה שירוק וטבעי יישאר כך,  אף לטפח אותו, ומה שמהווה מפגע לטפל בו ולמגר את הבעיה. במדור איכות הסביבה לילדים של חלון ירוק תוכלו ללמוד יותר על בעיות בסביבה, מה זה בדיוק הכדור הירוק, מה הבעיה עם פסולת ומה אפשר לעשות עמה ומהי בנייה ירוקה. זו החובה שלנו, בואו נתחיל!

בעיות בסביבה

בעיות בסביבה
מההתחממות הגלובלית שמאיימת על כולנו ועד לבעלי חיים בסכנת הכחדה - כיצד נוכל להלחם בבעיות המאיימות על הסביבה?
למדור המלא...

הכדור הירוק

הכדור הירוק
אור השמש, הרוח הנושבת, ביו-דיזל... בואו ללמוד עוד על מקורות האנרגיה החלופיים שיהפכו את העולם שלנו למזוהם פחות
למדור המלא...

מגוון המינים

מגוון המינים
צמחים, עצים, פרחים ובעלי חיים שונים מרכיבים את מגוון המינים בעולם. בנייה מואצת, זיהום סביבתי, מינים פולשים ועוד פוגעים בבתי הגידול הטבעיים. מה כולל מגוון המינים, מה המשמעותו שלו, וכיצד אנו יכולים לשמור עליו?
למדור המלא...

פסולת

פסולת
היא נמצאת סביבנו, מכערת את הנוף ומאיימת על הבריאות של כולנו. איך אפשר לתת טיפול סביבתי לפסולת שיהפוך את החיים שלנו לנעימים יותר?
למדור המלא...

בנייה ירוקה

בנייה ירוקה
בתים ירוקים יותר, בניינים ירוקים יותר, מרכזי קניות וגם שכונות שלמות - קבלו את מגמת הבנייה הירוקה בישראל הצוברת תאוצה, וקק"ל שותפה
למדור המלא...

יום כדור הארץ בחלון ירוק

יום כדור הארץ בחלון ירוק
ב-22 באפריל, 1970, צוין לראשונה יום כדור הארץ בהפגנות ענק ברחבי ארה"ב. מאז מצוין היום הזה בכל שנה ב-22 באפריל. מה חשיבותו של יום כדור הארץ, מה המשמעות שלו, ולמה אנחנו צריכים שכל יום יהיה יום כדור הארץ?
למדור המלא...